Jírovice

V neděli 07.04.2024 jsme na domácí půdě přivítali nepříjemného soupeře z Jírovic. Hned od úvodu utkání jsme měli otěže pevně v rukou a odměnou nám byla branka Kurze v 19 minutě.  Ve 27 minutě se opřel do balónu Baštýř a rázem ro bylo 2.0.
V 35 minutě po faulu ve vápně si na penaltový puntík postavil míč J. Baštýř 3:0. Ve 44 minutě se opět prosadil Kurz 4:0.

Druhý poločas se nesl ve znění toho prvního a o slovo se přihlásil Baštýř, který v rozmezí od 60 minuty do 75 minuty vsítil 3 branky, tedy skóre v 70 minutě 7:0. V 76 minutě se prosadil navrátilec do sestavy J. Janků 8:0. V 81 a v 86 minutě
skóroval další navrátivší se do sestavy L. Samko, který tak stanovil konečné skóre 10:0

Hodnocení: Jasná výhra, týmová hra, ale i tak patří soupeři poděkování za předvedenou hru.