Týnec nad Sázavou ‘‘B‘‘

V neděli 14.04.2024 jsme zavítali na půdu rezervy Týnce nad Sázavou

Do utkání jsme nastoupili s cílem vyhrát, avšak hned od samého začátku nám chyběl pohyb a klid na balónů a tak otěže přebíral soupeř. Až ve 34 minutě po centru Lebedy z pravé strany se prosadil hlavou P. Samko 0:1. Toto skóre se až do konce
první půle nezměnilo.

Druhý poločas začal opět z naší strany nepřesnostmi a zbytečnými ztrátami. Klid přinesla až druhá branka v 57 minutě po akci P. Samka s Lebedou zakončoval Kurz 0:2. Komplikace pro náš tým přišla v 89 minutě, kdy po faulu musel po druhé
ŽK ven P. Samko. Soupeř z následné akce ztratil balón a z brejku rozhodl o výsledku utkání P. Samko st. 0:3.

Hodnocení: Bereme tři body, ale k zápasu mám jedno velké ALE. Naše hra byla pomalá, nekoncentrovaná, nebyl týmová. Mnoho balónů se kazilo a místo věnování se hře, jsme se věnovali komentování výroků rozhodčího, který dlužno dodat, pískal
dobré utkání.  Tyto výlevy si musíme odpustit a každý se musí zamyslet nad tím, co udělal špatně, aby se poučil a těmto chybám se pro příště vyvaroval. Opět velké díky dorostencům, kteří doplňují stabilně náš kádr a jsou velkým přínosem do příštích zápasů