Spartak Průhonice 2:3 SK Posázavan Poříčí nad Sázavou

Branky: Laštovka, Bureš – Azilion, Baštýř, Ekebuike James Chukwuebuka

Diváci: 55

Rozhodčí: Asník, Brožek, Řičica Delegát SKFS Lerch

Sestava: Soukup (92 min Tlamicha) – Hašek, Tlustý, Peroutka, Vacek (46 min Ekebuike James Chukwuebuka, 75 min Fritz) – Jírů, Filip – Skiba (19 min Sikora), Vaculík, Baštýř – Azilion

Náhradníci: Bílek, Štork

Naše mužstvo zajíždělo na půdu Spartaku Průhonice, který již více jak 200 minut nevstřelil branku. Ovšem náš realizační tým měl starosti se stavem hráčského kádru, který byl decimován zraněními Verner, Dumský, Pedro, Rydval, Galuška, Matoušek (v trestu), Slunečko a Majer.

Utkání na těžkém terénu začalo naše mužstvo dobře a první šanci měl v 9 minutě Hašek po pěkné akci Vaculíka a Baštýře, ale branka domácích se zaskvěl skvělým zákrokem. 12 minuta odkop Vacka na Aziliona a ten přepral oba soupeře ve vzdušném souboji a prostřelil i brankáře 0:1. V 19 minutě se nešťastně zranil Skiba a nahradil jej navrátilec Sikora. Náš tým měl více a více šancí zejména Azilion nebo Baštýř.

Jakub Baštýř se prosadil po souhře s Filipem a Vaculíkem kdy parádně uklidil míč do sítě brankáře Štiky to běžela 37 min.

Do druhého poločasu trenér Štork vyměnil Vacka za Ekebuike James Chukwuebuka, ten hned ve 47 minutě dostal míč na zlatém podnose od Aziliona po souhře s Filipem a Vaculíkem 3:0. Nikdo by pak nečekal, že nastane drama.

Domácí v 64 minutě po pěkné akci hlavou Laštovka 1:3 a toto varování bylo málo, a tak v 71 min Bureš po situaci, která byla na hraně offsidu vstřelil kontaktní gól 2:3. Pak ještě 84 minutě měl velkou šanci Filip ovšem nedal.

V 92 minutě byl brutálně sestřelen Jírů a po drobné šarvátce obdržel domácí borec červenou kartu, ale stejnou barvu viděl i náš Soukup stejně tak i domácí Štěpnička, a tak se dohrávalo utkání deset na devět a po nastavení rozhodčí Asník ukončil toto bahnité utkání naší výhrou a tyto body naše kluky už posouvají na 5 místo tabulky soutěže.

Hodnocení trenéra Marka Štorka – super výkon do 60 minuty pak bohužel už nefungovalo vůbec nic, zda to bylo terénem nebo změnami v sestavě těžko říci, ale pokud Vám schází 8 hráčů a o další dva mají problémy během utkání tak se to asi musí projevit. Důležité jsou dnes tři body a dotažení se na špičku tabulky. Děkuji všem za výkon a jen mě mrzí brutální zákrok na Jardu Jírů, který musel stadion opustit za pomoci spoluhráčů. Toto do fotbalu opravdu nepatří.

Poslední utkání podzimu máme v sobotu 11.11.2023 od 10:00 hod a hostíme tým Mnichovohradišťský SK potřebujeme Vaši podporu v posledním utkání podzimu a získat důležité tři body do tabulky této vyrovnané soutěže!!!

2B148A07-7DB3-40ED-9F67-33EEDD20B748
947EF9DD-B237-46CD-A4D8-5F89870B96CD
0E330D77-5EC2-41AB-8465-A1F9E343569D
26B1E050-84DF-4505-A413-16E054B7A5A6
CEC871E6-B2D4-452B-BA20-E414B425D4EA
DA5F4D26-580C-44DF-AE91-D08C454B9B12
320684B3-278A-4390-9C27-3936D29BE3C0
A3A4BA26-D14C-4904-B0AB-CDA6767E2889