SK Posázavan n/S / TJ Sokol Nespeky 2 : 4 (1:2) TJ Sokol Senohraby /TJ Slavoj Velké Popovice

Nedělní mistrovské utkání bohužel ukončilo  naši vítěznou sérii  a poprvé na domácí půdě jsme na soupeře nestačili!
Soupeř, na kterém byl vidět již od začátku utkání hlad po vítězství a našem skalpu, byl kompaktní a  velmi dobře fyzicky vybavený.  Dvanáctým hráčem v poli byly  jeho fanoušci, kteří ho přijeli podpořit a hnali kupředu.
Již v 13. minutě jsme inkasovali první branku utkání ze závaru po autovém vhazování . Odpověď přišla v 31 minutě od našeho obránce Filipa Jeníčka  kuriózním gólem . V této pasáži jsme tlačili soupeře, ale nedokázali jsme proměnit  vyložené šance, které nám v závěru  chyběli .  Bohužel před odchodem do šatny jsme inkasovali ještě jednu branku a soupeř byl opět na koni.
V druhé části utkání jsme nedokázali reagovat na hru soupeře a spíše  jsme tahali za kratší konec . Zlom přišel v 62 a 64 minutě kdy jme dostali dva rychlé góly ,na které jsme už nedokázali odpovědět.
Skóre upravil ještě před koncem zápasu  Jakub Dobrý z pokutového kopu, ale na nic víc jsme tentokrát  neměli .
Musíme uznat ,že soupeř byl velmi dobře připraven a zasloužil si svým výkonem vyhrát .
Trenéři : Pavel Borovec