Zaječice

ZAJEČICE – SK POSÁZAVAN POŘÍČÍ NAD SÁZAVOU  4-4 pol.4-1.
Před nedělním derby Slavia-Sparta sehrálo svůj další zápas naše béčko na horké půdě Zaječic. Už  od prvních minut jsme zatlačili na jejich polovině a měli jsme dvě velké šance,které jsme neproměnili nejvíc zlobil domácí naše nová posila s Nigérie James Ekebuike Chukwuebuka . Jenže v 10.minutě utekl naší obraně domácí útočník a dal branku na 1-0 . Opět jsme měli další brankové příležitosti , ale žádná neskončila v brance a tak se opět opakovala situace před první brankou domácí utekli naší obraně a křížnou přihrávkou před branku jsme dostali druhý gol na 2-0 . Za pár minut se měnilo skore znova ,ale to už se konečně trefil P.Samko ml. 2-1 . Aby toho nebylo dost do konce poločasu jsme jsme inkasovali ještě dvě branky a tak na časomíře svítilo skore 4-1 . O poločasové přestávce jsme si v kabině vysvětlili naše chyby , po kterých jsme dostali 4 branky jsme vyběhli nabuzení do druhé půle . Od začátku jsme domácí zatlačili na jejich polovině a vytvořili jsme si několik slibných šancí na vstřelení branky . Jenže ne a ne prostřelit domácího brankáře to se povedlo až T.Kholovi hlavičkou po rohu 4-2 . Nepřestávali jsme v tlaku a výsledkem toho bylo vstřelení branky naší nové posily Jamese na 4-3 a za pět minut vyrovnal na 4-4 J.Greš . Domácí si za druhý poločas vytvořili pouze jednu šanci . ale tu zlikvidoval M.Kovář . Pořád jsme chtěli získat vítězství na naší stranu , ale to už se nepovedlo . Škoda našich chyb  v prvním poločase , ale za druhý poločas musím kluky pochválit , že vybojovali zasloužený bod za remízu dodal po zápase J.Platil .