Pyšely

Ve šlágru kola jsme na domácí půdě hostili lídra soutěže a jistého postupujiciho, tým Pyšel. Utkání jsme začali aktivně a odměnou nám byla vedoucí branka z kopačky L.Samka 1:0. Další střela Lebedy mířila těsně vedle levé týče. Obrovskou šanci zahodil i Řepásek a tak přišel trest ve 44 minutě,  kdy se nepodařilo odkopnout jednoduchý balón a po další chybě obrany hosté srovnali krok 1;1.

Druhý poločas byl vyrovnanou partií,  bez větších šanci, avšak zlom přišel v 76 minutě a hosté po závaru ve vápně skóroval 1:2. Vyrovnat mohl Řepásek, avšak brankové konstrukce byla mimo. Konečný výsledek 1:2
Hodnocení,: i když jsme prohráli, předvedli jsme výtečný výkon, za který se nemusí žádný z hráčů stydět. Díky zodpovědné hře, jsme soupeře nepustili do větších šancí. Opět chci poděkovat naším dorostenců za pomoc. Pro samotné dorostence je to skvělá zkušenost s dospělým fotbalem.  V sobotu zavítáme na půdu Jírovic,  kde bychom chtěli uspět.