Jírovice

V sobotu 03.06.2023 jsme zavítali ve šlágru kola na půdu Jírovic, kde se nám dlouhodobě nedaří. V 8 minutě jsem se dostali díky krásně střele J. Pongá do vedení 0:1. To nám však trvalo jen dvě minuty a domácí v 10 minutě vyrovnali 1:1. V 18 minutě nám utekl Sahula a rázem to bylo 2:1.

Druhý poločas začal aktivněji z naší strany a po pasu T. Khola, Lebeda zatáhl balón a přihrávkou pod sebe vybídl k vyrovnání J. Pražáka 2:2. V 75 minutě jsme měli po faulu ve vápně na Lebedu možnost pokutového kopu, ale R. Pongó selhal, a tak přišel v 87 minutě trest a domácí z pokutového kopu přetáhli vedení na svou stranu 3:2.
Hodnocení: Utkání 3 a 4 týmu tabulky, které přineslo drama až do samého konce. Utkání, kde jsme měli  bodovat. Bohužel opět jsme neuhlídali kanonýra domácích Sahulu (2 branky) a za stavu 2:2 neproměnili pokutový kop. Velká škoda. Chtěl bych poděkovat dorostencům za výpomoc a i všem za přístup.