Zaječice

V neděli k nám zavítal soupeř že Zaječic.  Utkání začala z naší strany katastrofálně, hned po rozhraní, jsme obdrželi branku. 0:1. Tato branka nás zaskočila a nedokázali jsme se dostat prvních 25 minut do zápasu. Ke konci první půle jsme měli několik příležitosti srovnat, avšak obrana soupeře nám to nedovolila. Začátek druhé půle už patřil nám a odměnou nám byla branka L.Samka 1:1. Bohužel jsme nedokázali naší herní převahu přetavit ve vedoucí branku a i díky hodně nervoznimu konci zápasu, kde se hra kouskovala zbytečnými fauly, jsme se rozešli smírně 1:1.

Hodnocení: Šlágr třetí třídy vítěze nenašel. velká škoda. Nenavázali jsm na výkon z Teplyšovic. Do zápasu jsme vstoupili s několika změnami v zakladni sestavě, díky pracovním povinnostem a zraněním nemohl nastoupit do utkání J. Samko, T. Khol, R. Pongo, A. Mašek, kdy předně jeho klid ve středu pole a finální přihrávka chyběla. Obdrželi jsme branku, díky nesoustředění na začátku zápasu, a z toho je třeba si vzít ponaučení.  Díky však naší bojovnosti, jsme dokázali vyrovnat,  ale kýžený gól na 2:1 už nepřišel.  Děkuji všem za zápas. V sobotu 20.5. Zavítáme na půdu Úročnice, kde budeme chtít uspět.