Teplýšovice

V neděli 07.05.20223 naše rezerva zavítala na půdu rezervního týmu Teplýšovic.

Do utkání jsme vstoupili aktivněji, kdy odměnou nám byla hrubka domácí obrany, kterou potrestal Greš a s přehledem zakončil 1:0. Na 2:0 upravil ve 20 minutě J. Pongó, střelou na bližší tyč. Poté naše tempo lehce opadlo a domácím jsme dali více prostoru, avšak jak naše obrana, tak i brankář byl připraven. Ve 32 minutě přišel nákop od Lukáše Samka na Lebedu, který křižnou ranou vymetl levý roh hostující branky a určil tak poločasové skóre 3:0. I ve druhém poločase jsme měli míč více na kopačkách a odměnou byla branka Greše na 4:0. Další branku přidal po přihrávce L. Samka opět Lebeda, avšak k údivu všech, domácí pomezní signalizoval offside. Další naše šance již zůstali nevyužity a tak konečné skóre zůstalo 4:0.
Hodnocení: Navázali jsme na výkon z minulého týdne, kdy jsme drželi míč na svých kopačkách a snažili se hrát kombinačně a zbytečně nenakopávat. Udrželi jsme čisté konto, což je vizitkou koncentrovanosti a zodpovědnosti našich zadních řad. Předvedli jsme týmový výkon a zaslouženě si odvezli body domů. Kaňkou na utkání je zranění A. Maška, který nastoupil v 68 minutě a v 79 musel opět střídat. Chtěl bych poděkovat týmu za předvedenou hru. Tuto neděli (14.05.2023) hostíme na domácí půdě tým Zaječic, přijďte nás podpořit.