Lešany

Předposlední podzimní kolo nás čekalo venkovní utkání v Lešanech.

Do zápasu jsme vstoupili až moc pasivně a odměnou domácím byla v 11 minutě penalta 1:0. Tato branka nás ale probudila a  následně po rozehrávce jsme kombinací srovnali díky dorážce L. Samka 1:1. Ve 30 minutě vysunul typicky Mašek do křídla Lebedu, který naservíroval L.Samkovi 1:2. Ve 37 minutě Mašek krásnou šajtličkou vyzval J.Pongá do zakončení  1:3. Ve druhé půli jsme kombinační hrou soupeře přehrávali, ale v 71 minutě přišlo naše zaváhání a domácí z rohového kopu snížili na 2:3. V 80 minutě opět Mašek vyzval Lebedu na křídle, který předložil balón J. Pongó a rázem to bylo 2:4. V 85 minutě domácí naposledy korigovali skóre na konečných 3:4.
Hodnocení: Důležité vítězství, které nás udrželo na předních příčkách tabulky. Ovšem vlažný vstup do utkání by se nám mohl vymstít a je důležité hrát od prvních minut zodpovědně. Týmu patří poděkování. Příští týden se s podzimní částí rozloučíme na domácí půdě proti Jírovicím od 14.00 hoidn, přijďte nás podpořit.