SK Posázavan Poříčí nad Sázavou /TJ Sokol Nespeky 4 : 0 (1:0) TJ Sokol Teplýšovice

Střelci:
2´  Dominik Lindner
63´ Dominik Lindner
65´ Jirka Jedlička
71´Dominik Lindner

Dnešní zápas v Teplýšovicích byl ohrožen pro nečekanou marodku ,ale podpora mladších žáků ,rodičů a trenérů nám velmi pomohla  k důstojnému odehrání zápasu a získání důležitým bodům .
Vstup do zápasu se nám povedl na jedničku a hned v druhé minutě otevřel skóre  Dominik Lindner ,ale
zodpovědná hra netrvala příliž  dlouho !
Nepřesnosti v rozehrávce ,neplnění pozičního rozestavění včetně osobních výletů na vlastní pěst  nám zbytečně komplikovali celou první půli zápasu !
Soupeř byl sice většinu  pod neustálým tlakem ,ale naše koncovka byla nedůrazná a hlavně velmi nepřesná .
Poločas skončil 1 : 0 pro náš prospěch ,ale s tím to stavem jsme se nehodlali smířit !

Opět v šatně došlo na důrazné výtky  ze strany trenérů  ,které si většina hráčů do druhého poločasu vzala alespoň trošičku k srdci.
Kluci měli převážně míč na svých kopačkách ,ale zakončení bylo tento zápas kámen úrazu a trápení pokračovalo .
Naordinované uniky Jirky Jedličky sice fungovali ,ale nabyl dnes nikdo kdo by  je zužitkoval.
Tak jako v předchozím zápase v Přestavlkách naše chvíle přišla v poslední části utkání a to
krásným, individuálním průnikem  Dominika Lindnera ,který konečně navýšil vedení na 2 :0.
Od té doby se dařilo a přicházela jedna šance za druhou ,z kterých jsme nasázeli soupeři během deseti minut
další dva góly . Konec utkání jsme bez problému dohráli pod naší kontrolou a to soupeř ještě mohl inkasovat další tři góly ,které bohužel skončily na konstrukci branky .
Pochvalu za dobrý výkon a přístup dnes musíme jednoznačně složit Dominiku Lindnerovi ,který ač se zdravotními problémy nastoupil do utkání a pomohl týmu k důležitému vítězství, v kterém vstřelil sám tři branky !!!