SK POSÁZAVAN POŘÍČÍ NAD SÁZAVOU/TJ SOKOL NESPEKY 2:0 (1:0) SK OLBRAMOVICE / SK BYSTŘICE

  U15 STARŠÍ ŽÁCI 

Třetí mistrovský  zápas se dnes odehrál v sychravém a chladném počasí na domácím hřišti ,které i po vydatných deštích bylo solidně připraveno! Tím bychom rádi poděkovali našemu správci Petru Součkovi za přípravu a stav  našeho domácího hřiště. Díky Petře ;-)

Tým byl bohužel opět oslaben o klíčového hráče  Jirku Matyáše Chodoru , Jakuba Meldu a Moniku Provazníkovou ,kteří bojují s nachlazením.
Velké poděkování patří také za výpomoc Tomáši Hájkovi ,který okamžitě po skončení zápasu s týmem mladších žáků se přesunul a odehrál další zápas ,ve kterém se i gólově prosadil!
Znovu jsme si zopakovali a kladli důraz na priority ,které chceme přenést a aplikovat v zápase .  Myslíme ,že z velké části se to dnes podařilo i když rezervy  zde stále jsou , ale na vypilování v trénincích budeme pracovat!
V dnešním zápase se nám  hlavně v první části dařila naordinovaná kombinace a pokrytí hřiště ,čímž jsme byli podstatně více na balónu a měli t více ze hry . Vyložených šancí jsme tentokrát tolik nebylo  ,ale i z mála jsme ve 14 minutě otevřeli skóre a vedli zásluhou Dominika Lindnera ,který ač po nemoci opět odvedl solidní výkon .
Zápas byl hodně vyrovnaný a soupeř zvyšoval tlak hlavně v osobních soubojích . Přesto jsme byli lepší v kombinací ,čtení hry ,sbírání míčů ve vzduchu a tím se i dařilo několikrát vážněji ohrozit soupeřovu svatyni. Poločas skončil pro náš prospěch těsně ,ale zaslouženě 1:0 .
V druhé půli hra soupeře byla aktivnější ,ale neustále ztroskotávala na našich zadních řadách ,které dnes odvedli velmi slušný výkon a pomalu nedovolili soupeři vážně vystřelit a ohrozit naší branku !
Soupeř před koncem cítil možnost vyrovnání ,ale radost mu překazil střídající Tomáš Hájek ,který pojistil  vedení v 73 minutě na 2 :0 a tím dopomohl k třetímu vítězství v řadě našeho týmu .
Opět byl bohužel vidět u jednotlivých hráčů fyzický deficit ,na kterém musíme v trénincích  zapracovat ,ale i individuálně si sami hráči musí sáhnout do svědomí a osobně  zabrat !
Celkově hodnotíme ten to zápas za zdařilý a vítězství  zasloužený !!!;-)

Start a Conversation