Havlíček rozhodl v Čelákovicích

UNION Čelákovice   0:1  SK Posázavan Poříčí nad Sázavou

Branka: Havlíček

ŽK 1-1

ČK Bez

Diváci 90

Rozhodčí Absolín, Asník, Štefan Delegát Franěk

Sestava : Tlamicha – Dumský, Peroutka, Tlustý, Pedro – Jírů, Havlíček (80 min Hašek) – Galuška (88 min Walter), Majer (55 min Greš), Síkora (58 min Baštýř) – Azilion

Střídající : Říha, Vacek

V další utkání zajíždělo naše áčko na půdu UNIONU Čelákovice, který v prvním kole vyhrál v Poděbradech na hřišti Bohemie. V dnešním utkání náš tým na těžkém terénu kombinačně byť první šanci měl střelec minulého kola Brabec, ale minul branku Tlamichy. Pak už naše šance střídala šanci stejně, jako v minulém kole proti Mělníku a až před poločasem se opřel po rohu Galušky hlavou do míče Havlíček a branka byla na světě. To byla 45 minuta prvního poločasu.

Do druhé části nastoupil domácí tým opět agresivně a prvních 5 minut i díky dešti byl boj, poté náš tým střídal Majera a o chvilku později zraněného Síkora, které nahradil Greš a Baštýř a opět se ukázalo, jak je důležité mít silnou lavičku. V průběhu druhé půle šance Aziliona, Greše, Galušky nebo Baštýře náš tým nepotrestal. V 80 minutě pro zranění musel střída Havlíček, kterého nahradil Hašek a v závěru ještě v 88 minutě vystřídal Galušku Walter, ale vše již naši hráči dohráli chytře u rohového praporku.

Hodnocení Karla Králíčka těžké bojovné a kvalitní utkání minimálně do 60 minuty na těžkém terénu. Výborný výkon podal nestárnoucí Havlíček je také třeba ocenit gesto Fair play, kdy se domácí borec Brabec přiznal, že zahrál míč do rukou Tlamichy a tím domácí tým ztratil možnost nepřímého kopu ze zajímavé pozice. Další kolo soutěže je na pořadu v Pátek 26.8.2022 od 19:00 hod, kdy hostíme tým Vlašimi B

Start a Conversation