Mladší žáci: SK Posázavan Poříčí nad Sázavou 18 : 4 (9:1) TJ Úročnice Benešov

SK Posázavan Poříčí nad Sázavou  18 : 4 (9:1) TJ Úročnice Benešov 

Nedělní zápas proběhl za příjemného ,slunečního počasí na krásném hřišti v Úročnici u Benešova .

Hrálo se v dopoledních hodinách a naši borci byli tentokrát dostatečně odpočati a připraveni:-) !
Jako hlavní změna v sestavě  byla  tentokrát pozice brankáře ,kterou hájil Kuba Sárközi  za nemocného Tomáše Hájka .V prvních minutách bylo minimálně pět gólových šancí ,které jsme si bez problému vytvořily ,ale skórovat se nám  nedařilo!!!Převaha našich hráčů na hřišti byla jednoznačná a postupně jsme začali soupeře deklasovat! I když hra se rýsovala jasně pro náš prospěch vytvářeli jsme neodpustitelné chyby ,které v několika případech skončily zbytečnými  góly v naší brance a možná nás budou v celkovém součtu ještě mrzet.
Štvalo  nás ,že jsme nedokázali předvést  hru ,kterou jsem si naordinovali před zápasem a u některých hráčů byl výkon přinejmenším slabší včetně chování na hřišti ,které do budoucna nebudeme vícekrát trpět !!!
Přesto výsledek po minulé prohře je potěšující a zasloužený .
Pochválit musíme novou posilu našeho týmu Matěje Rosůlka ,který se rval o každý balón a věříme ,že bude do budoucna velkým přínosem pro náš tým.

 

Brankář: Jakub Sárközi
Kapitán: Adam Samko

 

Hráči:
Jan Dřízhal
Lukáš Borovec
Adam Krejčík
Vojta Přenosil
Adam Krbek
Matěj Rosůlek
Lukáš Růžička
Samuel Bouška

 

Trenéři:
Pavel Borovec
Jirka Hromas

Start a Conversation