B tým: Sobota 9.10. 16.h Poříčí B – Jírovice 4-5 pol.2-3 .

Za hezkého slunečného počasí odehrála naše rezerva další domácí zápas 3.třídy . Hosty z Jírovic nezastihl začátek v dobrém rozpoložení a z prvního domácího útoku vstřelil branku J.Janků . Za další 3.minuty opět po hezké křídelní akci skoroval R.Lebeda 2-0 . Ovšem ani toto vedení hosty nezlomilo a vsítilo kontaktní branku na 2-1. Do poločasu soupeři vsítili ještě 2 branky a tak poločas skončil 2-3. V 50.minutě vyrobil náš brankář velkou hrubku a útočník hostů vsítil do prázdné branky na 2-4 . Za 5.minut snížil hlavičkou L.Samko na 3-4 . Po naší další chybě hosté vstřelili 5 branku 3-5 . Do konce utkání jsme byli lepším týmem,ale podařilo se nám vsítit pouze branku z penalta J.Janků na 4-5 a tak i utkání skončilo . Bylo to velmi smolné utkání ,které rozhodly naše velké chyby .

Doufám, že se z toho poučíme a v dalším utkání získáme tři body za vítězství dodal po zápase ved. mužstva J.Platil.