Mladší žáci: SK Posázavan Poříčí nad Sázavou 1 : 4 (0:1) TJ Sokol Sedlec-Prčice s.

Ve čtvrtek naše mužstvo odehrálo v Sedlci další přesunutý zápas ,který nám při nejmenším nevyšel! Začátek utkání byl až v podvečerních hodinách a opět se nám již poněkolikáté potvrdilo ,že ta to hrací doba našim klukům nevyhovuje ! Už zívání v šatně naznačovalo ,že průběh zápasu se nebude odehrávat ve stoprocentním  nasazení.
Od začátku nám okamžitě soupeř dokazoval ,že zápas bude hodně těžký  ! Narušoval nám větší část  založených akcí ,nevynechal jediný souboj  a pohybem na hřišti nás jasně přehrával . První gól jsem obdrželi s rychlého protiútoku a druhý po faulu v našem vápně a následně odpískané penaltě. Do poločasu bylo ještě pár minut a kluci se snažili průběh zvrátit ! Povedlo se alespoň snížit z penalty ,ke které se postavil  kapitán Adam Samko a s přehledem zakončil a dal mužstvu naději.
Do druhé poloviny zápasu jsme vstoupily hned se zaváháním v naší obraně a soupeř nečekal a okamžitě trestal dalším gólem . Od té doby se nám nedařilo prosadit  a dostat se do větší šance kromě dvou hezkých střel ,které bohužel skončily na břevnu soupeřovi brány. Skóre se ještě jednou měnilo ,ale bohužel ne v náš prospěch na konečných a zasloužených 1:4 pro  Sedlecký tým.
Zápas nám ukázal ,že musíme bojovat důrazněji a s větším srdíčkem i v případě ,že vývoj zápasu není zrovna v náš prospěch.
Pochvalu v tom to těžkém utkání  jednoznačně zaslouží náš obránce Lukáš Růžička ,který jako jediný na hřišti nechal vše a byl příkladem pro ostatní spoluhráče !!!
 
Brankář: Hájek T.
 
Kapitán: Samko A.
 
Mužstvo :
Dřízhal J.
Bouška S.
Krbek A.
Růžička L.
Borovec L.
Krejčík A.
Rosůlek M.
Hájek Š.
Jano V.
Přenosil V.
Sárközi J.
 
Trenéři: Borovec p.
             Hromas J.

Start a Conversation