B tým: Sobota 2.10.SK PYŠELY- SK POSÁZAVAN POŘÍČÍ NAD SÁZAVOU B 4-2 pol.1-2

Sobotní odpoledne zajíždělo béčko k dalšímu zápasu do sousedních Pyšel a odehrálo zde zápas rozdílných poločasů. První půli jsme začali dobře a domácí jsme zatlačili na jejich půlku a z prvního útoku vsítili branku,která nebyla uznána pro ofsajd . Z druhé na chlup stejné akce se po pěkné sehrávce P.Samka ml. trefil J.Janků 0-1.  Po 20.minutách  se domácí probudili a z několika akcí trefili břevno i tyč naší branky. V 35. minutě po krásné samostatné akci skoroval J.Pongo . Hned po rozehrávce nás domácí potrestali a snížili na poločasových 1-2 . V druhé půli nastoupili domácí jak pokropení živou vodou a podnikali na naší branku jeden útok za druhým , náš brankář měl dobře postavené tyče a na tabuli stále bylo 1-2 . Po několika zbytečných faulech kolem vápna kopali domácí několik trestných kopů a z nich vsítili dvě  krásné branky. Po dalším útoku zvýšili domácí na 4-2. V závěru jsme ještě vsítili jednu branku , ale opět nám nebyla uznána pro ofsajd . Domácí si zvou aktivitu v druhé půli vítězství zasloužili dodal po zápase vedoucí mužstva J.Platil . Musíme se z prohry rychle oklepat a v sobotním zápase s Jírovicema předvést lepší a bojovnější výkon.