B tým: Poříčí nad Sázavou B – Miličín

Sobota 23.10.2021 od 15.30 h. Poříčí nad Sázavou B – Miličín 7-1 pol.4-0. Za pěkného podzimního odpoledne sehrálo další zápas naše béčko domácí zápas s Miličínem. Po třech prohrách se domácí od začátku zakousli do svého soupeře a předváděli pěknou útočnou hru za kterou byli po zásluze odměněni brankou J.Janků 1-0. Za 10.minut vstřelil druhou branku posila z áčka L.Říha 2-0 po pěkné křídelní akci vsítil třetí branku R.Lebeda 3-0 . Na konečných poločasových 4-0 vsítil branku P.Samko ml.. Jak už bývá zvykem druhý poločas bývá o trochu horší a klukům trvalo půl hodiny než vsítil branku navrátivší hráč po operaci T.Khol 5-0 . Ihned po po rozehrání se trefili i hosté a to golem z půlky 5-1. Do konce zápasu se trefil  střelou z poza šestnáctky P.Samko st. 6-1 . Na konečných 7-1 uzavřel výsledek střídající J,Pražák . Doufám ,že navážeme na naší výhru i v dalším utkání ve Václavicích dodal po zápase ved.mužstva J.Platil . Sobota byla střeleckým dnem rodiny Samků jejichž tři členové jak Pavel st.,tak i P.Samko ml. a nejmladší člen rodiny Adam vsítili soupeřům ve třech utkání 8 branek ,takže velká gratulace chlapci.