A tým: Áčko smolně padlo ve Hvozdnici

Povltavská fotbalová akademie B 2:1 SK Posázavan Poříčí nad Sázavou A

Branka : Balata Vojtěch
ŽK Třešňák – Hašek, Zahladkov
ČK
Rozhodčí Vlk, Tvaroha, Remenec Delegát Leška
 
Diváci 73
 
Sestava Tlamicha – Peroutka Verner(Síkora 69 min), Vacek(Zahlavko 52 min), Hašek –  Jírů – Balata, Havlíček, Baštýř (Maksymcuk 79 min)Dumský (Greš 32 min) – Azlinon

Náhradník – Říha, Soukup

Naši hráči odjeli k utkání do Hvozdnice ,kde své domácí utkání hraje rezerva Povltavské fotbalové akademie stále bez několika zraněných hráčů Rejhon, Balata L., Zemana a Pohorský P., Vaculíka a pracovně v zahraničí Jana Pohorského.

V prvním poločase byla hra vyrovnaná a tomu odpovídalo i skóre utkání tedy polo-časových 1:1. Naše mužstvo své šance bohužel neproměnilo zejména ty Azilinoa nebo Baštýři byli gólové, ale neproměnili a tak polo-časové skóre bylo remízové
Do druhé části mělo naše mužstvu tlak a trestné kopy Azilinoa a šance Baštýře, Balaty nebo Síkory nám nebyli souzeny proměnit a tak zákonitě přišel trest a v 90 minutě po rohu Nerada dal šťastný gól domácích Tomanec a do konce utkání už náš tým recept na soupeře nenašel.
Další utkání sehraje A tým na půdě Poděbrad 6.11.2021 od 14:00 hod vysíláno bude na www.tvcom.cz

Start a Conversation