B tým: Teplýšovice-SK Posázavan Poříčí nad Sázavou B 1-5 pol.0-4

Neděle 19.9.2021 od 16.30 Teplýšovice-SK Posázavan Poříčí nad Sázavou B 1-5  pol.0-4 . V neděli odpoledne hrálo béčko další utkání na hřišti v Teplýšovicích a pokračovalo ve vítězném tažení z minulých zápasů .Začátek zápasu patřil domácím,ale po pár minutách jsme se dostali do první šance a po faulu na F.Vlčka jsme kopali penaltu, kterou proměnil A.Mašek 0-1.Za pár minut po pěkné kombinační akci bratrské dvojice Pongů dal branku ten mladší Ján 0-2 . Za pět minut kopali penaltu i domácí ,ale branku přestřelili.

Po 30.minutách jsme opět sehráli hezkou akci na jejímž konci vsítil branku F.Vlček 0-3. Do konce první půle vsítil ještě jednu branku krásnou střelo do levé šibenice R.Lebeda 0-4. Do druhého poločasu jsme opět vstoupili zakřiknutě a domácí nás potrestali tečovanou střelou na 1-4. Za 3.minuty jsme zaveleli do útoku a z pěkného centru vsítil branku J.Janků 1-5. Do konce zápasu už nepadla žádná branka  a tak utkání skončilo naším vítězstvím 1-5. Opět jsme sehráli velmi dobré utkání jedinou kaňkou bylo zranění našich dvou hráčů doufám, že budou do sobotního zápasu se Soběhrdy v pořádku dodal po zapase J.Platil.