B tým: SK Posázavan B – FK Soběhrdy

Za hezkého slunečného sobotního odpoledne sehrálo béčko další mistrovský zápas doma se Soběhrdy. Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a první útok zakončil brankou ve 3. minutě R.Lebeda 1-0. Kluci pokračovali v dalších útočných akcí a odměnou byla další branka v 11.minutě R.Lebedou na 2-0.Domácí byli celý první poločas lepším týmem a vstřelili ještě dvě branky v 21.minutě se trefil F.Vlček 3-0 a v 28.minutě zkompletoval hattrick R.Lebeda 4-0. Do druhého poločasu jsme vystřídali a chvíli nám trvalo než jsme pokračovali v dobrém výkonu z první půle. V 53.minutě se trefil po krásné akci F.Vlček 5-0.V druhém poločasu se zvedli i hosté a snížili hezkou střelou z poza šestnáctky na 5-1 jejímž autorem byl jejich nejlepší hráč M.Bohata. Po této brance naše hra trochu opadla a z ojedinělé hezké kombinační akce byla branka I.Maksymchuka na 6-1. Tímto výsledkem i utkání skončilo. Za týden zajíždíme k dalšímu utkání do Pyšel a tam nás čeká těžký soupeř.