Neveklov

V poslední podzimním kole jsme zavítali na půdu Neveklova, který byl v tabulce na druhém místě a čekal nás tak přímí souboj o podzimního půlmistra.

Utkání začalo z obou stran opatrně a do prvních náznaků šancí se dostávali domácí, ale nic vážnějšího si domácí nevypracovali. Ve 21 minutě přišel faul domácích na unikajícího R. Ponga. Z následné standartní situace našel centr Lebeda hlavu P. Samka 0:1. Domácí však ve 37 minutě předvedli jednoduchou narážečku a vyrovnali 1:1. Radost domácích trvala jen 3 minuty, když se ve 40 minutě uvolnil Azilion a trefil 1:2.
Domácí šli do začátku druhého poločasu s odhodláním, že brzy vyrovnají, kdy tuto snahu utla jednak naše obrana a v 57 minutě J. Greš, který si našel přihrávku Vlčka 1:3. V 75 minutě domácí z ojedinělé akce snížili 2:3. Tečku za utkání však udělal  náš tým, kdy se pokutového kopu prosadil opět Azilion 2:4.
Hodnocení: Za poslední zápas sezóny můžeme být nadmíru spokojeni. Dokázali jsme vyhrát na půdě druhého týmu tabulky, předvedli jsme koncentrovaný a týmový výkon a dosáhli tak kýženého vítězství. Pro celý tým je první místo jen třešinkou na dortu.
Hodnocení podzimní části sezóny:
V podzimní části sezóny jsme odehráli celkem 13 utkání, přičemž 10 krát vyhráli, 2 krát remizovali a jednou jsme ochutili hořkost porážky. Po podzimní části sezóny máme na kontě 32 bodů a držíme první pozici. Na celém týmu je vidět, že rok od roku se herně zvedáme. Jen připomeňme, že před šesti lety jsme po podzimu měli pouhých 7 bodů a o své setrvání ve III. třídě jsme museli bojovat až do posledního kola. Po šesti letech, defacto by se dvě sezóny, jež byli přerušené díky SARS-COV 19 nemuseli počítat, jsme na opačném pólu tabulky a bojujeme o postup do kýženého okresního přeboru.  Ve 13 utkáních jsme nasázeli celkem 72 branek, což je suverénně nejvíce ze všech klubů a obdrželi 21 branek (druhá nejlepší obrana). Během podzimní části sezóny patří omluvit se fanouškům za ostudný výkon proti Krhanicím, zde jsme měli na více. Na druhou stranu je nutné vyzdvihnout zápas s Ostředkem a Neveklovem. Obě mužstva, aspiranti na postup, kteří nám nastavili ono pomyslné zrcadlo. Obě utkání jsme zvládli a zvítězili. Cítím tak z týmu i vnitřní sílu a vítěznou mentalitu.  Samozřejmě veliké poděkování patří i dorostencům, jež nám chodí vypomáhat a začleňují se do kolektivu B mužstva. Děkuji i realizačnímu týmu, jež připravuje zázemí pro nás. Nemohu však zůstat jen u superlativů, chci na náš tým apelovat, abychom nepodcenili zimní přípravu ať všem dalším aspirantům na postup můžeme ukázat záda. Bojujme za tým, nejen za sebe. Děkuji všem za podzimní část.

Start a Conversation