SK Posázavan 8:4 (2:1) TJ Sokol Pravonín

K dalšímu domácímu zápasu k nám zavítal momentálně druhý celek soutěže, který měl ve svém středu zatím nejlepšího střelce soutěže Malinovského.
Tentokrát se nám vydařil vstup do zápasu a v 8. min jsme šli do vedení po střele Jakuba Dobrého.
To nám mělo dát klid do kombinace, ale opak byl pravdou. Nedařilo se nám držet míč a dobře kombinovat.
Přesto jsme v 33.min přidali druhou branku, kdy se připomněl zatím málo výrazný James.
Místo uklidnění hry jsme hned ve 34.min darovali soupeři chybnou rozehrávkou v našem pokutovém území
snížení na 2:1.
V prvním poločase se už nic podstatného nestalo a tak se odcházelo do kabin za stavu 2:1 pro náš tým.
Nástup do druhého poločasu se nám opravdu vydařil a hned po 2 minutách jsme po nejhezčí akci zápasu
vstřelili třetí branku Jamsem.
Během dalších 15 min. jsme přidali další dvě branky a zdálo se, že se  zápas dohraje v naši režii, ale
bohužel po dalších naších nedorozuměních v obraně jsme soupeře vrátili do hry a nechali prosadit nejlepšího střelce soupeře.
Poslední slovo jsme ale měli my a přidali ještě dvě branky dobře hrajícím Lukášem Kurzem a Dominikem Krygelem.
Střelci: 3x -James Ekebuike