Posázavan neprodloužil sérii bez porážky

FC Velim 2:0 SK Posázavan Poříčí nad Sázavou

Branky: Šourek, Martikán

ŽK: 3:3

ČK: bez

Diváci 120

Sestava: Soukup – Hašek, Tlustý. Jírů, Baštýř – Filip, Vaculík (68 minuta Skiba) – Galuška, Matoušek, Slunečko (85 minuta Fritz) – Azilion

Náhradníci: Tlamicha, Vacek

Do zápasu ve Velimi odjíždělo naše mužstvo s jasným cílem prodloužit sérii bez porážky, která byl pět utkání. Bohužel početná marodka zasáhla náš tým na toto venkovní utkání, kde scházel Pedro, Majer, Verner, Peroutka, Dumský, Sikora a James. Mužstvo bylo doplněno o několik mladíčků z dorostu.

Vývoj utkání byl dle našeho scénáře, kdy domácí se snažili hrát na rychlé brejky a takový tempo fotbal, který i nám vyhovoval. Bohužel celý první poločas až do 44 minuty byl bez šancí. Nejprve trestný kop Aziliona vyrazil domácí brankář Svoboda a dorážku od Jírů nevěděl ani jak chytil.

Do druhého poločasu udělal trenér domácích změnu, kdy střídal Seiferta a na hrot vysunul Šourka a tímto tahem oživil domácí hru. Byť naše hra měla také dobré parametry ovšem v 67 minutě nepřesný sudí Bydlák odpískal zákrok Galušky jako faul, a ještě si náš hráč odnesl žlutou kartu, byť měl na stulpně krvavý šrám. Po této situaci padla rozhodující branka po hlavičce Martikána. V 75 minutě po zaváhání od Soukupa dal Šourek na 2:0.

V 78 minutě měl po přihrávce Galušky 100% šanci Skiba bohužel netrefil zařízení, a tak utkání dokráčelo až ke konci za stavu 2:0 pro domácí.

Ostudou domácích fanoušků byla 80 minuta, kdy hrubě uráželi našeho hráče černé pleti Michaela Aziliona (černá opice, černá svině) uvidíme, jak se k celému incidentu postaví SKFS.

Hodnocení trenéra Štorka škoda dnes jme měli minimálně uhrát bod ve Velimi. Stejně, jako v Sokolči se k rozhodčím nebudu vyjadřovat.

Pozor 28.10.2023 od 10:00 hod hostíme SK Doksy potřebujeme Vaši podporu.