Tj Sokol Veliš 2:14 SK Posázavna Poříčí nad Sázavou /TJ Sokol Nespeky

Naši dorostenci se tentokrát utkali s týmem z Veliše a bylo to utkání ,na které výsledkově budeme asi dlouho vzpomínat ,ale i přes jednoznačný výsledek nemůžeme být se svým výkonem a přístupem spokojeni!
Od prvního hvizdu se hra odehrávala většinou na polovině soupeře a naši hráči si vytvářeli jednu šanci za druhou.
Do pětatřicáté minuty byl stav pro naše barvy již 5:0 , ale po laxní chybě v obraně nás soupeř po zásluze poprvé potrestal.
Vzápětí se nám podařilo vstřelit ještě dvě branky do šatny a poločas skončil pro náš tým 7:1.
V druhé části utkání jsme postupně přidávali góly do soupeřovi svatyně ,ale s přístupem našich hráčů jsme nemohli být spokojeni.
Výsledkem byla červená karta pro našeho obránce ,dále po právu nařízená penalta  ,kterou soupeř naštěstí neproměnil . Neustálé komentování a připomínky našich hráčů k soupeři a hlavnímu rozhodčímu kazilo dojem i z tak příznivého výsledku.
Zkrátka druhá část zápasu nebyla dobrá!
Samozřejmě konečný výsledek 14:2 pro náš tým je potěšující a tou to zdrcující výhrou jsme se dokonce posunuli do vedení soutěže ,přesto z tohoto utkání máme přinejmenším smíšené pocity a je na čem do budoucna pracovat !
Trenéři :
Pavel Borovec
Jiří Hromas

Start a Conversation