Jírovice

Po nepodařeném domácím utkání jsme zavítali na půdu Jírovic, kde se nám poslední roky nedařilo.

Utkání začalo z obou stran opatrně. Do prvního šance jsme se dostali po souhře Samka s Lebedou, kdy přišel přetažený centr na Fritze, který vracel Vlčkovi, ten však těsně minul. Ve 27 minutě propadl centr z levé strany a střelu Lebedy brankář vytěsnil. Ve 29 minutě P. Samko našel Vlčka, který se už nemýlil 0:1. Takto skončil i první poločas. Začátek druhé půle nám nevyšel dle představ a Sahula v 54 minutě vyrovnal 1:1. V 62 minutě jsem strhli opět vedení na svou stranu, díky krásné ráně Vlčka 1:2. V 66 minutě si navedl balón na střelu Fritz, a rázem to bylo 1:3. O dvě minuty později se prosadil i P. Samko 1:4. V 70 minutě si vzali slovo domácí a dělovkou z 20 metrů snížili na 2:4. Poslední slova k zápasu jsme však měli my, a to v 81 minutě se prosadil opět Fritz (2:5) a v 89 minutě završil hattrick F. Vlček 2:6.
Hodnocení: Z dnešního utkání má opravdu radost. Podařilo se nám po 5ti letech vyhrát na půdě houževnatých Jírovic. Myslím, že reparát jsme složili po minulém utkání na jedničku. Do utkání jsme vstoupili s taktikou hrát po zemi, kombinovat a zbytečně nenakopávat balóny, a to se nám povedlo na výbornou. V 65 minutě navíc trenér udělal rotaci v týmu, kdy po zranění vracející se L. Samko obsadil pravé křídlo a na stopera k T. Kholovi se posunul Lebeda. Rovněž všem děkuji za přístup k zápasu, neboť každý hrál zodpovědně a to také pomohlo ke kýženému úspěchu celého mužstva. V sobotu 16.09.2023 hostíme na domácí půdě rezervu Týnce nad Sázavou, přijďte nás podpořit !!!