SK Posázavan Poříčí nad Sázavou /TJ Sokol Nespeky 9:1(5:1) SK Chocerady/TJ Sokol Přestavlky

Třetí mistrovské utkání našich dorostenců se odehrálo na domácím hřišti s podporou dvou starších žáků a kanonýra divizního Nespeckého A Matěje Rosenvalda . Poprvé v brance nastoupil za dorostenecký tým Ondra Morávek ,který s přehledem zastoupil zraněného spoluhráče Mikuláše Čížka ,kterému přejeme tímto brzké uzdravení.

Od začátku utkání jsme měli více ze hry a hned ve čtvrté minutě skóroval individuální akcí osobně Matěj Rosenvald ,který byl k neudržení a obrovským přínosem .

Dařila se kombinace a tím i efektivní přehrávání soupeře ,který většinu zápasu nenašel obranu.

Velkou pochvalu zaslouží důsledné dohrávání soubojů , z kterých se dařilo zaslouženě navyšovat skóre pro náš prospěch.

První poločas skončil jednoznačně pro naše barvy i když soupeř měl pár šancí a z jedné nezaváhal , většinou naše obrana měla hru pod kontrolou .

Do druhé půle naši borci vstoupily na jedničku ,a za šest minut nasázeli soupeři další čtyři branky .

Velkou radost jsme měli po standardních situací a hlavně rohových kopech ,kde tentokrát exceloval důrazem Kuba Dobrý ,kterému se podařilo v zápase čtyřikrát skórovat .

Zápas byl rozhodnut již v šedesáté minutě, kdy byla vidět na soupeři odevzdanost a bezmoc něco změnit .

Dohrání zápasu proběhlo pod naší kontrolou a využití všech našich hráčů na naší lavičce .

Všeobecná pochvala patří tentokrát za plnění naordinovaných pokynů a poctivému přístupu ke hře !!!

Trenéři : Pavel Borovec