SK Poříčí nad Sázavou /TJ Sokol Nespeky 4:3 (3:1) TJ Sokol Dolní Kralovice

Dnešní zápas s týmem Kralovic byla zkouška našeho týmu  ,kterou jsme úspěšně  zvládli !

Začátek utkání nevypadal vůbec lichotivě a již v páté minutě jsem po propadu naší obrany inkasovali první branku .
Naštěstí se podařilo už v desáté minutě srovnat stav a vývoj zápasu se začal pomalu ubírat v náš prospěch .
Postupným tlakem a dohráváním osobních soubojů si naši hráči vytvářeli dostatek šancí a z jedné takové  se krásně trefil obránce Filip Jeníček a náš tým se zaslouženě ujal vedení.
Velmi slušný zápas odehrál útočník Lukáš Kurz ,který motal obráncům soupeře hlavu a vstřelil uklidňující branku do šatny !
Druhý poločas neprobíhal podle našich představ . Velké problémy nám dělala rozehrávka od zadních řad a dávali jsme soupeři zadarmo mnoho šancí .
Neustálá hra ve vzduchu nám nevyhovovala a nahrávala soupeři ,který byl na tom o poznání fyzicky  lépe .
V sedmdesáté minutě si vyvezl míč z našeho vápna kapitán Jakub Majer a nekompromisní ranou ze středového kruhu vstřelil nádhernou branku .
Bohužel ani to našeho soupeře nezlomilo a naopak jsme mu nabízeli šance!
Z jedné takové chyby , kdy došlo k nedorozumění našeho obránce s brankářem nás tým Kralovic potrestal .
Soupeř vycítil šanci a začali jsme mít problémy , a dostávali jsme se postupně pod tlak, z kterého jsme obdrželi bohužel  ještě jednu branku.
Konec utkání jsme i se štěstím zvládli a nakonec jsme uhájili zasloužené vítězství 4:3 z kterého máme upřímnou radost !