Lešany

Netradičně, ve středu 14.06.2023 jsme od 19.00 hodin na domácí půdě přivítali v předehrávce posledního kola týmu z Lešan. Do utkání jsme vstoupili aktivně, v první šanci se ocitl L. Samko, který těsně minul, později přestřelil zařízení Lebeda. Ve 22 minutě vybídl Lebeda přihrávkou pod sebe ke skórování, avšak jak L. Samko, tak i J. Pongó minul. Poté se proti přízemní střele Lebedy zaskvěl hostující brankář. Poločas tak skončil remízou 0:0. I ve sruhém poločase jsme byli aktivnějším týmem, avšak střely J. Ponga se nevešli mezi tři tyče. v 88 minutě po přihrávce J. Jírů jsme se dočkali branky, když M Řepásek uklidil míč k pravé tyči 1:0. Tečku za utkáním udělal po přihrávce T. Khola R. Lebeda a stanovil konečné skóre na 2:0.
Hodnocení: Poslední utkání sezóny, kde jsme byli lepším týmem, avšak naše tempo v určitých pasážích utkání opadlo a nehráli jsme to, co bychom chtěli. Nelze se však vymlouvat na to, že se hrálo poslední utkání, je nutné být vždy plně koncentrovaný do každého zápasu. Děkuji klukům z A týmu a dorostu za výpomoc.