Krhanice

K prvnímu mistrovskému utkání jsme zajížděli a půdu Krhanic, kde jsme naposledy vyhráli před třemi lety 3:2. Utkání začalo pro nás velmi dobře, když si již ve 4 minutě došel pro faul J.Samko, kdy následný přímý volný kop zužitkoval Lebeda 0:1. Během dalších 15ti minut jsme mohli přidat další dvě branky, ale bohužel jsme ztroskotali v koncovce a bohužel se splnilo ono klišé, nedáš dostaneš, kdy po chybě v obraně soupeř vyrovnal 1:1. Top však nebylo vše a před koncem poločasu soupeř udeřil tentokráte z pokutového kopu 2:1. Začátek druhé půle nám hrubě nevyšel a po brejkové situaci ji domácí vedli 3:1. V tuto chvíli veškeré naše snahy hrát kombinační fotbal byli pryč a soupeř nás dorazil čtvrtou brankou.

Hodnocení: Po velmi slibném začátku jsme nedokázali zvýšit náskok a hrát naši kombinační hru. soupeři jsme darovali 3 branky, po našich hrubých chybách, ale nelze z tohoto vinit jednotlivce, jeto chyba celku, jako týmu. Soupeř, ač nebyl silnější na balónu, byl efektivnější, a proto vyhrál. My se však musíme poučit z našich chyb a v neděli 02.04.2023 na domácí půdě vybojovat tři body proti týmu Soběhrdy.  V utkání nám chyběla finální fáze a větší klid ve středu pole.