SK Posázavan Poříčí nad Sázavou /TJ Sokol Nespeky 10:3 (4:2) FK Týnec nad Sázavou

Střelci : 
 
Chodora 1´                                                                                            Hřebíček 15´
Chodora 3´                                                                                            Valnoha 34´
Borovec 8´                                                                                            Stožický 72´                                                                                            
Linder 36´ (p)
Borovec 41´
Chodora 55´
Chodora 65´
Zavjalová 75´ (Mici ;-) )
Linder 77´
Jedlička 79´
Poslední zápas  byl  odehraný na hřišti v Nespekách z důvodu kvality a stavu domácího hřiště v Poříčí.
Před začátkem utkání jsme měli ještě  možnost podpořit a za fandit naším mladším žákům ,kteří hráli důležitý zápas o první místo v tabulce .
Mladší kluci to zvládli na jedničku a i mi jsme chtěli ukázat a dotáhnout podzimní snažení k pěknému výsledku.
Od první minuty hráči brali soupeřovu branku útokem a během osmi minut jsme vstřelily tři branky . Jasně dominující začátek nám zkazily rozpačité rozehrávky od naší branky , které soupeř pohotově potrestal a snížil na 3:2 . Do zápasu vstoupila nervozita na obou stranách  docházelo k zbytečným faulům a hraničním situacím  ! Z těchto šarvátek jsme měli dvakrát šanci pokutového kopu ,které jsme zužitkovali na padesát procent. První penaltu se nám bohužel nepodařilo proměnit ,ale v druhé šanci jsme byli již úspěšní a to zásluhou  Dominika Lindera.
První půle zápasu skončila 4:2 pro náš tým ,ale spokojeni s koncem prvního poločasu jsme být nemohli!
O přestávce jsme si řekli jasně ,že priorita a cesta k úspěchu je kombinační hra týmu a ne individuální souboje ,které nás  zbytečně boleli a hlavně jsme umožňovali soupeři hrát jejich hru, která nám naprosto  nevyhovovala.
Druhá část zápasu byla o 100% lepší a těšilo nás ,že si naši borci  vzali rady k srdci . Soupeře přehrávali ve všech směrech a nekompromisně si šli za svým cílem jednoznačně vyhrát to to utkání . Postupně jsme navyšovali skóre a soupeř s přídělem branek začal rezignovat.

Týneckému týmu se podařilo ještě jednou trefou korigovat stav utkání ,ale na výsledku se nic zásadního nezměnilo .
Konečný stav byl po zásluze 10:3 pro náš tým a nejvyšším výsledkem v podzimní části jsme si zajistily a upevnily druhé místo v celkovém hodnocení naší soutěže !!!
Jednoznačným tahounem tohoto utkání byl Jirka Chodora ,který vlétl do utkání jako drak a ukázal všem kapitánské srdíčko a ještě vstřelil sám čtyři branky.
Poděkování patří všem hráčkám ,hráčům , rodičům a vedení ,kteří pomohli a účastnily se na krásném výsledku našeho týmu Starších žáků SK Posázavan Poříčí nad Sázavou / TJ Sokol Nespeky .
Borci děkujem !!!
Vaši trenéři U15 ;-)
Pavel Borovec
Jirka Hromas

Start a Conversation