Zasloužená výhra

Po nevydařeném zápase v Miličíně jsme v domácím prostředí přivítali tým z Václavic. V základní sestavě poprvé od svého přestupu do poříčí chyběl Lebeda, jež pykal za udělenou ČK v předchozím utkání.
Utkání začalo dle našich představ a již v 6 minutě rozvlnil síť Pongó J. Náš tlak byl velký, bohužel se nedařila koncovka a tak poločas byl pouze 1:0.
V 60 minutě jsme měli možnost kopat penaltu, ale jak se říká, i mistr tesař se někdy utne a Mašek neproměnil. A aby toho nebylo málo, potvrdilo se klišé nedáš dostaneš a rázem to bylo 1:1. O minutu později nám vrátil vedení J. Janků 2:1. DO konce utkání se ještě prosadil Pongo J. a J. Samků. Konečný výsledek tak po 90 minutách byl 4:1 a tři body doma.
Hodnocení: Chtěl bych klukům poděkovat, že jsme zvládli domácí utkání a získali tři body do tabulky. Mrzí mne, že jsem se nemohl podílet i na hřišti. Do příštích bojů musíme zkvalitnit koncovku. Příští týden zajíždíme na půdu Bystřice, kde bychom chtěli bodovat.