Informace klubu

SK Posázavan Poříčí nad Sázavou po nešťastném sestupu z krajského přeboru začíná další soutěžní ročník 2022–2023 rokem oslav 90 let klubu (1933-2023).

IA třída skupina B jsou zde mužstva, která také sestoupila stejně jako náš tým z krajského přeboru, ale také další nováčkovské mužstva. Náš tým začal přípravu 19.7.2022 pod vedením hlavního trenéra Zdeňka Šroma a asistentů Filipa Rydvala, Karla Králíčka a vedoucího týmu Františka Ptáčníka.

Klub opustilo po sezóně pouze dvojce Martin Zeman (Kácov), Saša 2022–2023 (Litva) a čeká se na ukončení kariéry Jana Pohorského (26.8.2022 v utkání proti rezervě Vlašimi) a rovněž Luboše Balaty. V jednání je stále odchod Petra Pohorského.

Tým naopak v kolonce příchodů uvádí čtyři jména a všechna opravdu kvalitní Petr Tlustý (Povltavská, B,), Dominik Pedro (SK Benešov), Tomáš Síkora (SK Benešov), Martin Walter (FC Vysočina Jihlava).

Jak tedy vypadá kádr naše A týmu pro soutěžní ročník 2022-2023

Brankáři

Aleš Tlamicha, Michal Soukup

Obránci

Dominik Pedro, Petr Tlustý, Vincenc Peroutka(kapitán), Karel Vacek, Zdeněk Hašek, Adam Dumský, Lukáš Říha, David Verner

Záložníci

Jaroslav Jírů, František Majer, Petr Havlíček, Lukáš Vaculík, Petr Galuška, Jakub Baštýř, Jakub Greš, Tomáš Síkora, Dominik Rejhon, Vojtěch Balata

Útočníci

Michael Azilion a Martin Walter

Prvním soupeřem na našem stadionu bude v sobotu 13.8.2022 od 17:00 hod tým FK Pšovka Mělník, ten se v loňském roce umístil na 4 místě skupina B IA tř. a jen o vlásek mu unikl postup do krajského přeboru. Klub opustila jejich brankářská jednička, která si to namířila do divizního Štětí. V přípravě sehrál náš soupeř tři utkání porazil SK Slaný B 3:1, prohrál v Lovosicích 2:1 a prohrál v generálce ve Staré Boleslavy 6:4.

Historie klubu FK Pšovka Mělník sahá až do roku 1910 tedy aktuálně slaví své 112 narozeniny což je značně dlouhá historie klubu.

Mužstvo FK Pšovka Mělník vede hrající trenér pan Jan Studený, kterému pomáhá v roli asistenta Jiří Kaiser sportovním manažerem je pan František Drápal vedoucím týmu pan Jan Netolický.

Start a Conversation