Poříčí B – Úročnice 5-2

Střelci branek – R.Lebeda,F.Vlček,J.Greš,J.Pongo,A.Mašek
O Velikonočním víkendu naše béčko sehrálo další soutěžní utkání doma s Úročnicí . Domácí jak už bývá zvykem začali velkým náporem a výsledkem byla vedoucí  branka ve 4.minutě střelcem byl R.Lebeda . Na hosty se valil jeden útok za druhým a na výsledkové tabuli byl výsledek ve 30.minutě už 4-0 . Branky vsítili postupně F.Vlček , J.Pongo a posila z áčka J.Greš . Do konce poločasu jsme ve své hře polevili a hosté snížili krásnou střelou z přímého kopu na 4-1 . V 2.poločasu jsme jsme přestali hrát naší kombinační hru a jedinou naší branku vstřelil z penalty A.Mašek . Do konce zápasu jsme neproměnili několik brankových příležitostí a tak nás hosté potrestali brankou na 5-2 . Tímto výsledkem i zápas skončil. V příštím zápase zajíždíme do Lešan a jestli chceme bodovat musí se zlepšit i naše hra . Kluci vždy začnou bojovně , ale druhý poločas vždy polevíme a pak jen utkání  dohráváme dodal po zápase J.Platil .