Lešany – Poříčí nad Sázavou B 1-8

pol. 0-1  střelci – 3x Radek Lebeda , 2x Filip Vlček , Ján Pongo , Jaroslav Janků , Pavel Samko
Za hezkého slunečného počasí zajíždělo naše béčko na horkou půdu do Lešan . Kluci pokračovali v tradici a hned v 1.minutě vstřelili branku jejím autorem byl R.lebeda 0-1 . V dalším průběhu první půle byli domácí vyrovnaným soupeřem a měli i více brankových příležitostí , které ale neproměnili . Do druhého poločasu jsme vlítli jak politý živou vodou a v úvodní pěti minutovce jsme vstřelili 2 branky a stanovili skóre na 0-3 . Poté domácí snížili z ojedinělé akce na 1-3 . Pak už ale začali úřadovat jen hostující střelci a otevřeli si střelnici a po konečném hvizdu rozhodčího svítil na brankové tabuli konečný výsledek 1-8 . Po dlouhé době jsme vyhráli v Lešanech a natáhli naši vítěznou šnůru na pět zápasů v řadě . Doufám  , že budeme pokračovat i dále v našem vítězném tažení i v dalším domácím zápase již příští sobotu proti soupeřům z Teplýšovic dodal po zápase náhradní vedoucí mužstva J.Platil ml. .

Sestava – V.Vízner,M.Řepásek,R.Pongo,J.Pražák,P.Samko,L.Samko,R.Lebeda,A.Mašek,J.Janků,F.Vlček,J.Pongo,Pavel Samko.