Mladší žáci: SK Posázavan Poříčí nad Sázavou/ TJ Sokol Nespeky 9:3 (4:3) SK Votice

Poslední a velmi důležitý zápas podzimu se silným soupeřem z Votic proběhl nad očekávání !
Kluci si byly vědomi ,že tento zápas rozhodne o celkovém umístění v tabulce podzimní části sezony a jedině výhra  nás mohla udržet na druhém místě v celkovém hodnocení .
Na začátku prvního poločasu jsme se brzy ujali vedení  ,ale soupeř velmi rychle  zareagoval a srovnal stav.
Kluci hráli bojovně a vytvářeli si svou důrazností spoustu šancí ,z kterých navýšili náskok na 3:1 ,ale velmi časté propady v obraně vytvářeli šance na přečíslení, z kterých bohužel soupeř skóroval a postupně dotáhl stav na 3:3 .
Do poločasu se podařil vstřelit ještě jeden gól na 4:3 a do šatny  jsme odcházeli s těsným ,ale důležitým vedením.
V přestávce jsme se snažily poukázat na chyby ,kterých se kluci v prvním poločase dopouštěli  a hned od začátku druhé části zápasu  bylo vidět ,že naši borci si rady vzali k srdci!
Soupeři se začala rozpadat taktika a jejich šance  byli v druhé části zápasu minimální.
Naopak náš tým začal být na koni a hezkými kombinacemi přehrával soupeře a postupně navyšoval náskok až na konečný výsledek 9:3 .

Druhý poločas  hodnotíme jako jeden z nejlépe odehraných  ze všech podzimních utkání !!!
Velká škoda ,že v tom to zápase si nemohli zahrát všichni kluci ,ale jsme přesvědčeni, že drželi doma  palce co to šlo a také se povedlo :-D !
Velké poděkování hráčům ze starší přípravky Šimonovi Hájkovi ,Vojtovi Janovi a Matymu  Mikulandovi , kteří podali perfektní výkon a velmi výrazně dopomohli mladším žákům k tomuto pěknému výsledku.