Mladší žáci: Sk Posázavan Poříčí nad Sázavou – Sokol Maršovice

Druhé utkání , se odehrálo tentokrát na  hřišti v Maršovicích a byli jsme hned při příjezdu překvapeni kolika hráči disponuje soupeř,který v klidu mohl postavit dvě mužstva ! Mi jsme nakonec byly v počtu deseti hráčů včetně uzdraveného brankáře Tomáše Hájka .Odložený zápas se odehrával v odpoledních hodinách a bylo vidět na našich borcích mírná únava a vláčnost.Přesto hned od prvního hvizdu kluci sázeli jednu branku za druhou  a předháněli se kdo jich dá víc! Průběh zápasu začal být  poněkud stereotypní  a jakákoliv kombinace či originální nápad se vytratil. I když jsme neustále pálili a hráli před brankou soupeře upřímnou radost jsme na trenérské lavičce mít nemohli.

Samozřejmě výsledek 17:0 v prvním poločase je perfektní, přesto jsem klukům kladli na srdce ať předvedou to se učí na trénincích ! Kombinaci ,pohyb po celém hřišti , hru s brankářem ,připravené zakončení ,těžit se standartních situací atd…Druhá polovina  v řádu 10 minut  vzdáleně připomínala to co jsme si řekli o přestávce a potom opět nastal úprk  k soupeřovi brance a dělostřelba ! Ke konci utkáni se i soupeři podařilo po chybě v rozehrávce mezi obráncem  a brankářem vstřelit gól do naší branky ,který jsem jim i tak trošku přáli ;-).Vysokou výhrou 25:1 jsme si prozatím zajistil v úvodu soutěže první místo v tabulce a doufáme ,že v tomto duchu budeme pokračovat i když moc dobře víme ,že hlavní soupeři teprve přijdou !Děkujeme za podporu rodičů ,kteří fandili v průběhu utkání a Samovi Bouškovi ,který přišel pomoc svému týmu a kamarádům  i když mu nebylo nejlépe .

Výsledek zápasu  25: 1 (17:0)