Mladší žáci: SK Posázavan Poříčí nad Sázavou 17:2 (7:0) FK Týnec nad Sázavou

V neděli naši mladší žáci nastoupily proti týmu z Týnce nad Sázavou a to opět oslabeni o některé hráče ze základní sestavy! Využily jsem  pomoc Vojty Jana a  Matyho Mikulandy ze starší přípravky,  kteří byli velmi užiteční a moc nám pomohli! Kluci se prozatím vezou na vítězné vlně a bylo na nich vidět hned od začátku utkání ,že nechtějí dopustit změnu! Velkou radost nám dělali povedenými kombinacemi ,kterými  soupeře pomalu ale jistě rozebírali a dostávali je pod tlak. Tentokrát se do naší branky postavil Kuba Sárközi ,který se aktivně zapojoval do hry, pomáhal  naším obráncům a tím změnil pozitivně  celkovou hru našeho týmu oproti předchozím utkáním!

Naši hráči jednoznačně přehráli soupeře ve všech směrech a měli jsme radost ,že se pomalu všem podařilo skórovat .V prvním poločase byl výsledek 7:0  a na některých hráčích soupeře byla bohužel vidět mírná  rezignace a to velmi ovlivnilo druhou polovinu zápasu kde se nám podařilo nastřílet ještě  deset branek . Velkou radost jsme měli z Adama Krejčíka ,který se konečně dvakrát trefil a  z Honzíka Dřízhala ,který donekonečna motal hlavu soupeři :-).Samozřejmě chválíme kompletní výkon mužstva a těšíme se na další utkání ,které se hraje v sobotu 18.9.2021 v Poříčí od 11 hodin proti soupeři z Netvořic .


Střelci :  
SK Posázavan – Borovec 5 x , Samko 3x, Dřízhal 2x , Růžička 2x, Bouška 2x ,Krečík 2 x ,Jano 1 x                FK Týnec – Balog 1 x , Rosenvald 1 x 


Sestava-  SK Posázavan : 
Brankář:  Jakub Sárközi
Kapitán: Adam Samko
Hráči:

Vojtěch Přenosil, Samuel Bouška, Adam Krejčík, Vojtěch Jano, Jan Dřízhal, Matyáš Mikulanda, Lukáš Borovec, Lukáš Růžička 


Trenéři: Pavel Borovec, Jiří Hromas