B tým: POŘÍČÍ NAD SÁZAVOU B – LEŠANY 11-3 pol. 6-1

Další mistrovské utkání béčka se hrálo od 14.h v Poříčí a soupeřem bylo mužstvo Lešan. Od první minuty se domácí ujali pevně otěží a do soupeře se zakousli. Ve 2. minutě se ujali vedení 1-0  a za pět minut už to bylo 2-0 . Za minutu ovšem hosté snížili na 2-1 a vypadalo to na  utkání bohaté na branky . Do konce první půle ještě domácí hráči vstřelili ještě 4 branky a časomíra se zastavila na poločasových 6-1. Druhý poločas začali domácí opatrně a hosté z Lešan vstřelili dvě rychlé branky za sebou a vypadalo ,že to hostující hráče nabudí a vstřelí ještě nějakou branku , ale to se nestalo a domácí se probudili a pokračovali ve velmi dobré a kombinační hře z první půle a do koce zápasu
vstřelili ještě 4 branky . Konečný výsledek tohoto zápasu tak bylo 11-3. Chtěl bych všem hráčům poděkovat za bojovný výkon a doufám ,že to potvrdí i v další zápase v Teplýšovicích.

-BRANKY-4 FILIP VLČEK, 2 ANTONÍN MAŠEK, 2 JAROSLAV JANKŮ A 1 RADEK LEBEDA , PAVEL SAMKO ml., PAVEL SAMKO st.