Čerčany

K třetímu mistrovskému utkání jsme zavítali na půdu Čerčan, které první dvě jarní kola vyhrála. Hned od úvodního hvizdu jsme však dávali najevo, kdo bude na hřišti pánem a již e 12 minutě jsme vedli 1:0 zásluhou branky J. Pongá. O další 2 minuty později bylo ještě veseleji, když si míč vyměnil Greš s Baštýřem, který s přehledem proměnil 2:0.Ve 24 minutě vyzval Greš do uličky Lebedu, který svou klasickou přihrávkou pod sebe připravil jednoduchou pozici pro Tomáše Síkoru 3:0. Poté naše tempo opadlo a díky nešťastnému odkopu soupeř snížil na 3:1. Začátek druhého poločasu nám vyšel na výbornou a hned ve 49 minutě Jakub Greš skóroval 4:1. V 54 minutě se po zaváhání v obraně soupeř soupeř snížil 4:2. V 61 minutě Greš opět vysunul Lebedu po křídle, který přihrávkou z první našel nabíhajícího Baštýře, který uklidil do prázdné 5:2. Tečkou za utkání udělali v 90 minutě domácí, když snížili na konečných 5:3.

Hodnocení: Zasloužené vítezství a první jarní body do tabulky. Zápas jsme měli pod kontrolou, snažili se hrát kombinačně. V zápase jsme neproměnili mnoho šancí, kdy toto by nás mohlo v jiných zápasech mrzet. Příští týden na domácí půdě hostíme v sobotu Miličín, který nás na podzim porazil, a tak si myslím, že máme soupeři, co vracet. Přijďte nás podpořit! Závěrem děkuji všem hráčům za předvedený výkon.