Prohra doma mrzí

SK Posázavan Poříčí nad Sázavou 1:3 SK Sokoleč
 
Branka Hašek F.
ŽK 3:2
ČK bez
Diváci 122
Rozhodčí Drábek, Petýrek, Orálek Delegát SKFS Váňa
 
Sestava Tlamicha – Baštýř, Rydval, Peroutka, Dumský – Jírů (74 min Kurz), Vaculík – Matoušek, Radačovský, Slunečko (65 min Verner) – Hašek F,
 
Náhradníci Soukup, Bílek
 
Do utkání se Sokolčí musel trenér Štork počítat pouze a jen ztráty v základní sestavě a tak musel povolat až s Opavy Rydvala, jelikož scházel Pedro, Galuška, Tlustý, Filip, Hašek Zdeněk a Vacek. Tento citelný zásah do sestavy bohužel skončil tak jak skončil. Soupeř se představil tvrdým fotbalem což na naše hráče bohužel platilo. Jinak nepředvedl vůbec nic fotbalového byl to systém odkopů a zdržování, které mu přineslo 3 body a nám pouze smůlu v zakončení.
Hodnocení trenéra Štorka – bohužel dnes není co hodnotit špatný výkon, špatný výsledek a problém se sestavou šest hráčů je moc a uvidíme, kdy se po zranění vrátí na hrací plochu.
Další domácí utkání sehraje náš tým opět doma a hostíme v pátek 17.5.2024 od 19:00 hod FC Velim doražte povzbudit naše kluky.

Start a Conversation