Dumský zavelel k obratu před zraky předsedy SKFS a člena VV FAČR Tomáše Neumanna

SK Posázavan Poříčí nad Sázavou 3:1 SK Chlumec

Branky: Dumský, Galuška, Filip Hašek – Sirotek

ŽK BEZ

ČK BEZ

Rozhodčí Vlk, Chovanec, Šebela Delegát SKFS Blažej pod dohledem předsedy SKFS a člen VV FAČR Tomáše Neumanna

Diváci 105

Sestava Tlamicha – Hašek Z., Pedro, Tlustý, Dumský – Filip, Jírů – Galuška (77 min Baštýř), Vaculík (72 min Slunečko) , Matoušek – Hašek Filip

Náhradníci: Soukup, Verner, Vacek, Radačovský, Štork

Naše mužstvo nastupovalo do utkání prakticky v kompletní sestavě pouze scházel kapitán Peroutka a Rydval. Ovšem hosté hrozili zejména po standardních situacích a hned v 6 minutě se prosadil hlavou jejich nová akvizice Sirotek 0:1. Náš tým se snažil, ale hosté agresivně a tvrdě ovšem v duchu FAIR PLAY eliminovali naši přednost a tou byla rychlost a přechod do útočné fáze. Ve 23 minutě krásný pas za obranu od Pedra našel Filipa Haška ten si položil brankáře Šebka a připravil míč na zlatém podnose pro Adama Dumského a ten srovnal stav na 1:1. Další šance našich hráčů Tlustého, Filipa Haška nebo Galušky kryl v brance soupeře Šebek nebo dobře zajištěná obrana. Výsledkem 1:1 skončil i první poločas.

Ten kdo se zapomněl u klobásek v restauraci udělal velkou chybu 46 minuta souhra Filip, Filip Hašek, Vaculík a zakončující Galuška 2:1. V 51 minutě souhra Vaculík, Matoušek, Filip Hašek a stav se opět měnil 3:1. Další šance Galušky, Matouška, Filipa Haška, již síť za hostujícím brankářem Šebkem se nerozvlnila. Utkání se od 70 minuty dohrávalo pouze v naší režii.

Nutno zde zdůraznit, že celé utkání bylo hráno opravdu Fair play bez udělení jediné karty výborně pískajícím rozhodčím Vlkem a jeho asistenty Chovancem a Šebelou. Delegátem SKFS byl pan Blažej předseda komise rozhodčích SKFS, který musel být rovněž s výkonem svých oveček velice potěšen stejně, jako předseda SKFS a člen VV FAČR Tomáš Neumann.

Hodnocení trenéra Štorka: jsem maximálně spokojen s výkonem všech hráčů, děkuji divákům za podporu a musím uznat i velkou kvalitu dnešního soupeře. Již v druhém utkání během dvou kol musím chválit trojici rozhodčích za perfektní výkon, který celá trojce dnes podala.

18F5641A-3986-43BC-B849-8FFF2625A95B