AFK Tuchlovice 1-3 SK Posázavan Poříčí nad Sázavou

Diváci : 153

Rozhodčí : Tvaroh, Šebesta, Stejskal, Delegát SKFS Čáp

Sestava : Tlamicha – Pedro, Verner, Tlustý, Dumský – Jírů, Vaculík (46 min Peroutka) – Matoušek, Hašek F., Slunečko (81 min Baštýř) – Galuška (89 min Radačovský)

Připraveni : Kovář, Kurz

Premiérový start jarní části obstaral náš tým v Tuchlovicích, kde tentokráte scházela naše opora a místní instalatér Jakub Kohák další absence pro zranění v sestavě byla rovněž citelná, když nemohl nastoupit David Filip, Karel Vacek, Tomáš Sikora, Filip Rydval, Zdeněk Hašek (pracovní povinnosti) nebo distancovaný Michal Soukup. Nově se v našem dresu objevil Marek Radačovský, který k nám přišel s SK Votice tým naopak po půlroce opustil Václav Skiba a vrátil se do Vlašimi.

Za domácí tým nastoupila televizní superstar Zdeněk Folprecht což mělo do ochozů přilákat více diváků než běžně do Tuchlovic chodí.

Utkání začalo opatrně náš tým byl dobře organizován domácí včele s Folprechtem ve středu hřiště byli více na míči a snažili se nakopávat na své rychlé křídelní hráče. Ovšem první okénko v jejich obraně využil po souhře Slunečko, Galuška a zakončující Matoušek 0:1 to běžela 11 minuta utkání. Ve 24 minutě krásná akce Galuška Matoušek a Vaculík mohl uklidit míč za záda domácího brankáře, ale byl podražen a následný pokutový kop si vzala naše nová akvizice Filip Hašek a vstřelil druhou branku našeho týmu 0:2. Do poločasu měl ještě svou šanci Galuška, ale přestřelil.

Do druhé části hry už náš tým šel bez Vaculíka, který měl nakopnutý stehenní, sval a nahradil jej Peroutka. Domácí také na stav skóre a herní aktivitu našeho týmu reagovali střídáním, když na hřiště přišel bijec Baratynsky. Náš tým se po nákopech dostal pod tlak v prvních 10 minutách druhé půle, ovšem pak se hra dostala do naší režie, kdy defenzivu skvěle dirigoval Tlamicha a v útoku byl neúnavný Filip Hašek. Přesto po jednom závaru v 64 minutě snížil Pudil na 1:2. Ovšem naši borci korunovali svůj výborný výkon v 87 minutě a souhře Matoušek, Peroutka Jírů a zakončující Filip Hašek 1:3. Odvážíme si velice cenné body ze hřiště druhého týmu tabulky.

Hodnocení trenéra Štorka : výborný kolektivní výkon všech hráčů podpořený výborným brankářem Tlamichou.

Příští domácí utkání sobota 16.3.2024 od 15:00 hod hostíme Povltavskou akademii B přijďte povzbudit naše borci o další body v soutěži.

ED0F8F33-FA57-4DDD-9457-F6C96A0E9D9A
BEEE6F1C-B8F2-4E4A-9299-26AAD01FD347
E713527D-CB52-460E-AF95-926C2D3D8579
9902D92D-0C48-49CA-AC90-4FF3A7082D05
74B9295E-0A31-41B8-8A3B-5EAC0C44E373
7FAC57D6-05AD-4A2D-8195-F46BC53CB02B
A9DA5420-68D5-4BCD-B4B5-C2ED372E692E