Filip Hašek rozvlnil síť Povltavské čtyřikrát

SK Posázavan Poříčí nad Sázavou 5–0 Povltavská fotbalová akademie B

Branky : 4 x Filip Hašek, Galuška

ŽK : 1-2

ČK : bez

Diváci : 124

Rozhodčí : Drábek, Petýrek, Orálek Delegát SKFS Nepovím

 

Sestava : Soukup – Pedro, Tlustý (46 min Zdeněk Hašek), Peroutka, Dumský – Jírů, Verner – Matoušek, Hašek Filip, Baštýř (78 min Kurz) – Galuška (73 min Radačovský)

Střídající – Tlamicha

Letos prvně na našem stadionu se hrálo mistrovské utkání a opět se sestava dávala složitě dohromady scházelo hned pětice fotbalistů (Vacek, Rydval, Vaculík, Slunečko a Filip) a to ještě o poločase odstoupil i lídr obrany Petr Tlustý.

Prvních dvacet minut bylo spíš oťukávaná ovšem vše vzal ve 32 minutě do své režie Petr Tlustý vyvezl míč až k brance hostí a pěkně přistrčil míč na Galušku a ten krásně uvolnil Filipa Haška a šlo se radovat 1:0. Hned ve 36 minutě byl ve vápně po pěkné souhře Matouška a Galušky sražen zakončující Filip Hašek a sudí Drábek nařídil pokutový kop ten Filip Hašek bezpečně, proměnil 2:0.

Do druhé části už náš tým šel bez Petra Tlustého, ale výkon to vůbec nepoznamenalo. V 54 minutě po chybě Grégra dal lobem Filip Hašek třetí gól v utkání. 72 minuta krásná souhra Hašek F., Matoušek a Galuška 4:0 no, a ještě Filip Hašek mělo dále chuť dát gól a ta šance přišla v 82 minutě po skvělé souhře Verner, Radačovský, Galuška, Hašek Z, uklidil míč za Grégra opět Filip Hašek 5:0.

Ještě v 78 minutě nastoupil do utkání náš dorostenecký odchovanec Lukáš Kurz což je skvělá cesta pro Poříčský fotbal zabudovat mladé hráče do kvalitního týmu.

Hodnocení trenéra Štorka – prvních 25 minut fotbal bez náboje pak zavelel Petr Tlustý, jako správný lídr týmu no a střelecký koncert Filipa Haška, který hrál s chutí celých 90 minut. Děkujeme Petrovi Havlíčkovi, že jej do našeho týmu přivedl.  

Start a Conversation