OZNÁMENÍ ČLENSKÉ ZÁKLADNĚ SPORTOVNÍHO KLUBU POSÁZAVAN POŘÍČÍ NAD SÁZAVOU

SPORTOVNÍ PŘÁTELÉ, HRÁČKY, HRÁČI, FANOUŠCI A PODPOROVATELÉ KLUB SK POSÁZAVAN POŘÍČÍ NAD SÁZAVOU VÁM VŠEM CHCE OZNÁMIT NĚKOLIK NOVINEK V NAŠEM KLUBU. NÁŠ DLOUHOLETÝ PŘEDSEDA JAROSLAV PLATIL ST. SE ROZHODL UKONČIT SVÉ PŮSOBENÍ VE FUNKCI PŘEDSEDY NAŠEHO KLUBU A BUDE VYKONÁVAT POUZE FUNKCI TRENÉRA B TÝMU JARDOVI CHCEME ZA JEHO PRÁCI PRO KLUBU MOC A MOC PODĚKOVAT, PROTOŽE ON BYL TEN, KTERÝ VEDL TÝM POSÁZAVANU I V DOBĚ COVIDU 19 A DOKÁZAL JEJ ZNOVU NASTARTOVAT I V TAKTO TĚŽKÝCH ČASECH, JARDO VELKÉ DÍKY,

NOVÝM PŘEDSEDOU SK POSÁZAVAN POŘÍČÍ NAD SÁZAVOU SE STAL Ing. MILAN MUSIL DLOUHOLETÝ VÝZNAMNÝ PODPOROVATEL NAŠEHO KLUBU A JE I MÍSTNÍM RODÁKEM POŘÍČÍ NAD SÁZAVOU.

DALŠÍ ZMĚNOU JE POZICE SPORTOVNÍHO ŘEDITELE KLUBU KAM BUDE UVEDEN OD 1.2.2024 MAREK Štork. ÚKOLEM MARKA JE ZEJMÉNA POMOC V ROZVOJI MLÁDEŽE VE VŠECH KATEGORIÍCH VE SPOLUPRÁCI SE ŠÉFTRENÉREM MLÁDEŽE LUĎKEM Rubličem.

SETKÁNÍ S NOVÝM TÝMEM KLUBU PROBĚHNE 17.2.2024 NA NAŠEM JIŽ XXII REPREZENTAČNÍM PLESE, KDE SE NA VÁS VŠICHNI MOC TĚŠÍME A DOUFÁME, ŽE SI TO SPOLEČNĚ VŠICHNI UŽIJEME.

, POŘÍČÍ FANDÍ FOTBALU 1933-2024 ,

Start a Conversation