Týnec

V sobotu jsme v dalším kole přivítali na domácím hřišti B team Týnce . Za slunečného počasí jsme odehráli výborný první poločas a otevřeli jsme si střelnici.. Od první minuty  jsme soupeře přehrávali a bylo otázkou času kdy vstřelíme branku o tu se postaral F.Vlček, a otevřel poločasový brankostroj on sám byl autorem 4 branek další branku přidal P.Samko ml. a 2 branky vsítil K.Greš . Na výsledkové tabuli svítil výsledek 7-0. Po přestávce naše hra ochladla a polevili jsme a toho využili soupeři ke vstřelení branky . V druhém poločasu jsme měli ještě plno šancí , ale využili jsme pouze jednu šanci a svojí první branku za béčku vsítil nestor M.Bílek a stanovil konečný výsledek 8-1 . V neděli zajíždíme na horkou půdu do Zaječic a doufám ,že potvrdíme svojí aktuální formu třeba vítězstvím dodal po zápase J.Platil.