SK Posázavan Poříčí nad Sázavou /TJ SOKOL Nespeky 8 : 1 (4:1) TJ Jiskra Struhařov/FK Soběhrdy

V sobotu mužstvo starších žáků SK Posázavan/TJ Sokol Nespeky  nastoupilo k prvnímu  mistrovskému utkání a to na domácím hřišti proti TJ Jiskra Struhařov /FK Soběhrdy ,které dopadlo po všech směrech nad očekávání.

Máme radost především  z přístupu  hráčů ve 100% účasti a chutí do další fotbalové sezony .
Už na posledních trénincích bylo vidět ,že ten to tým se chce zlepšovat ,nechá si poradit a hlavně chce hrát fotbal !
Po prvním zkušenosti z přípravného zápasu s týme z Vinoře , jsem se pokusily vysvětlit hlavní nedostatky  a zbytečné chyby ,které nám dělali největší problémy. Bylo to poznávací a poučné utkání ,na kterém  jsme se poprvé sešli v tom to složení.  Myslíme ,že nám velmi pomohlo vyřešit největší chyby  ,které jsme předváděli a samozřejmě nám utkání ukázalo stav jednotlivých hráčů po fyzické stránce .
Sestava byla skoro  kompletní  ,kromě Dominika Dudíka ,kterého bohužel dlouhodobě  trápí zdravotní problémy.
Byla dokonce  možnost komfortního střídání a to v našem týmu  není tak častý jev .

Hned od první minutu prvního poločasu se náš tým snažil hrát aktivně, dařilo se kombinačně přehrávat soupeře a vytvořených
šancí bylo mnoho. Od čtvrté minuty jsme vedli a drželi jsme soupeře většinou na jejich polovině hřiště .
Za stavu 2:0 jsme inkasovali po chybné rozehrávce v naší obraně a soupeř na chvíli ožil ,ale na tlaku a dalším vývoji utkání se nic zásadního neměnilo. Poločas  skončil za stavu 4:1 a v druhé půli zápasu soupeř inkasoval ještě čtyřikrát a to vyložených šancí náš tým měl bezpočet .
V druhé části utkání již byla vidět únava  a u jednotlivých hráčů nedostatek fyzické přípravy ,
na které v trénincích chceme co nejvíce pracovat .
Důležitým prvkem byla rozehrávka ze středu hřiště ,kterou obstarával výborně hrající Dominik Lindner  .
Dařila se kombinace  ,dohrávání osobních soubojů ,čtení hry a velké zlepšení v zadních řadách .
Výborné utkání odehrál kapitán Jirka Chodora ,který skóroval hned čtyřikrát a hnal tým k vítězství .
Skvělý výkon předváděli také Jirka Jedlička a  Lukáš Borovec ,kteří nechali na hřišti opravdu vše !
Pochvalu si zaslouží celý tým  ,který šlapal a hrál jako celek  a to je pro nás trenéry nejdůležitější .
Týmovost a dobrá parta bude pro nás prioritou  !!!
Trenéři U15  : Pavel Borovec