Dorost: SK Bystřice – SK Posázavan Poříčí nad Sázavou/TJ Sokol Nespeky 1:7 (1:3)

Náš tým se po ne úplně vydařeném prvním domácím zápase a remíze s týmem Chotýšan 3:3 představil na hřišti Bystřice.

V týdnu došlo k posílení týmu, vrátil se mezi nás po dlouhé době náš bývalý hráč Ota Procházka.

Zápas se od začátku vyvíjel jednoznačně v náš prospěch. V prvním poločase sice trvalo docela dlouho, než se nám podařilo vstřelit branku, ale poločas skončil 3:1 v náš prospěch, a to ještě Jiří Sárközi neproměnil pokutový kop. Trenéři v prvním poločase nebyli úplně spokojeni s hrou obrany, která hrála nedůrazně a párkrát si sama dokázala pěkně zkomplikovat život. Po jednom takovém nedůrazu také padl jediný gól do naší sítě.

Druhý poločas už byl ale úplně v pořádku, rychle jsme přidali další branky a v klidu zápas dohráli.

Hráli jsme ve složení: Vrána, Majer, Toula, Sárközi, Procházka, Kulhavý, Oral, Přenosil, Ebenstreit, Jeníček, Samko, Říha, Humpl, Bubník, Čížek