Poříčí / Nespeky x Úročnice

Páté soutěžní kolo jsme si po domluvě se soupeřem z Úročnice předehráli 25.9. ve středu na domácím hřišti. Přesto, že zápas se hrál ve všední den, měli jsme do zápasu k dispozici velice široký kádr hráčů. Do zápasu jsme vstupovali s tím, že chceme navázat na předešlé výkony a to se povedlo. Úvod zápasu jsme ovládali od prvních minut, kdy po 20“ hry byl stav 6:0. Poté jsme se nechali malinko unést hrou, dokázal s námi soupeř srovnat krok. Ve 25“ a 26“ jsme obdrželi 2 branky a přišel budíček. Před koncem poločasu přidal po individuální akci Šimon Hájek. Do druhého poločasu jsme opět vstoupili s naší hrou a soupeře jsme takřka nepustili k ničemu. Konečný stav utkání byl 15:2. Celkově by se dalo říct, že jsme s výkony spokojeni, přesto je před námi hodně práce a chceme se stále zlepšovat, jak po individuální stránce, tak po té herní.

Branky: 4x Hájek Šimon, 2x Pekař, 2x Krejčík, 2x Dřízhal, Kačírková, Satrapová, Krbek, Rublič, Růžička