SK Chlumec 4:1 SK Posázavan Poříčí nad Sázavou

ŽK: bez
ČK: bez
Diváci 80
Rozhodčí Nehasil Kůrka Kuba delegát SKFS Čáp
Na utkání ve středu cestoval náš tým do Chlumce, kde trávník byl na slušné úrovni, ale hřiště jako ve Vrchových Janovicích. Bohužel ráz celého horkého utkání, kdy teplota dosahovala 35 stupňů a na slunci i 42 stupňů se odehrála v 9 minutě, kdy Dumský namazal Bláhovi a soupeř vedl 1:0. Do poločasu se hrál fotbal ne fotbal až ve 44 minutě po faulu na našeho Filipa píšťalka sudího zůstala němá a soupeř přes rozehru dal druhý gól. Naše snaha o korigování skončila v 47 minutě po rohu , kdy Řehák dal na 3:0 a v 77 minutě chyba Tlamichy a bylo 4:0. Tečku za utkáním dal náš trenér v 90 minutě, kdy vyhnal všechny pavouky 4:1.
Již v neděli můžeme od 17:00 hod napravit naše zaváhání proti Tochovicím na našem hřišti podpořte naše kluky pro další body do soutěže.